Over de functie
Ervaring in de assemblage? Bij voorkeur een opleiding afgerond in de techniek? En vind je het heerlijk om op één locatie te werken? Kun jij op 2 à 3 vragen antwoord geven dan ben jij de nieuwe vakkracht die wij zoeken.
In deze functie assembleer je aan de hand van tekeningen en instructies garagedeuren. Om deze goed te assembleren ben je mechanisch onderlegd en kan tekeningen lezen. Bij problemen of akkefietjes informeer je het afdelingshoofd assemblage. Je bent verantwoordelijk voor een nette oplevering van garagedeuren volgens klantwensen en onze kwaliteitseisen.
Functie-eisen
• Bij voorkeur een afgeronde technische opleiding;
• Kennis van soortgelijke constructies;
• Ervaring in een soortgelijke functie is een pré;
• Je bent praktisch ingesteld en beschikt over een hoge dosis verantwoordelijkheidsgevoel;
• Woonachtig in omgeving Barneveld (straal van 20km).
Wat wij bieden
• Een goed startsalaris;
• Uitzicht op vast dienstverband;
• De mogelijkheid tot cursussen en opleiding;
Ben je schromend enthousiast geworden en toe aan een nieuwe uitdaging? Neem contact op met onze recruiter, Damiën.
M: 06-82506709;
@: midden@dittechniek.nl.
Over ons
Bij DIT Personeel verbinden we vakmensen aan onze opdrachtgevers in de techniek, bouw, metaal- en schildersbranche. Dat doen wij sinds 1992. Met ons landelijke netwerk van vestigingen bieden wij altijd werk in de buurt. De werving, selectie en het opleiden van vakmensen zit in onze genen. Wij gaan voor kwaliteit en dat zie je terug in alles; van stipte en correcte verloning, benodigde certificeringen tot professionele materialen voor onze vakmensen.